У формі електронних декларацій знайшли помилку, яка дозволяє чиновникам приховати активи

0 коментувати
В формі е-декларацій є помилка - Центр протидії корупції
Фото: fdlx.com

В формі е-декларацій є помилка - Центр протидії корупції

У Центрі протидії корупції заявили, що форма електронних декларацій наразі працює з помилкою, а це в свою чергу дозволяє спекулювати чиновникам зі своїми статками, повідомила співробітник Центру Анастасія Красносільська

"Попри те, що 1,5 місяці пройшло із оголошення запуску реєстру він працює не повноцінно. Форма е-декларацій, яку пропонують заповнити, не дозволяє виконати вимоги закону України про запобігання корупції, і ця помилка безсовісним чиновникам допомагає ховати свої статки", - пояснила вона в ефірі телеканалу Еспрессо.TV.

За останніми даними, які повідомила глава Національного агентства з запобігання корупції Наталія Корчак, в Україні вже подали свої декларації понад 5 тисяч чиновників, ще близько 20 тисяч – працюють над заповненням.

Нагадаємо, НАБУ 6 жовтня закликало НАЗК регламентувати форму подачі е-декларацій, адже вони в подальшому можуть стати приводом для розслідування слідчими Бюро. Відомство Артема Ситника наголосило, що процес подачі декларацій гальмує невідповідність форми онлайн-декларації технічним вимогам, які затвердило НАПК у червні 2016 року.

У свою чергу в НАЗК заявили, що директор НАБУ не має повноважень і компетентності для оцінювання відповідності форми подання електронних декларацій.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: