У Держкосмосі розповіли, коли в Україні з'являться приватні космічні компанії

1 березня 2018, 22:52

Очільник Державного космічного агентства України Павло Дегтяренко заявив про розробку проекту закону, який повинен дозволити приватним компаніям вести бізнес в ракетно-космічній галузі.

В інтерв'ю LB.ua він повідомив, що даний законопроект знаходиться на стадії концепції і на його розробку потрібно ще близько восьми місяців.

Дегтяренко наголосив, що в Україні приватні компанії, швидше за все, не скоро почнуть займатися ракетобудуванням. "20 з гаком років існував саме такий порядок [державної монополії в ракетно-космічній галузі]. За помахом чарівної палички закони не змінюються. Навіть коли законопроект підготовлений до прийняття в ВР, пройде рік, два, три.. Законопроект такий у нас готується", - розповів він.

Відео дня

[see_also]

Таких не беруть в космонавти. Як «червоні директори» довели космічну галузь до фіаско на світовому ринку

[/see_also]

Крім того, за його словами, в Держкосмосі також готують законопроект про особливості корпоратизації в космічній галузі. Він буде прийнятий після урядового законопроекту про приватизацію.

Дегтяренко також додав, що дуже зацікавлений в конкуренції державних і приватних підприємств: "В конкуренції народжуються кращі зразки будь-якої техніки".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X