У Чернівцях міськрада заборонила вивіски та оголошення зі словом "Росія"

1 коментувати
Міськрада Чернівців дала 10 днів на демонтаж вивісок, які містять слово
Фото: uazmi.org

Міськрада Чернівців дала 10 днів на демонтаж вивісок, які містять слово "Росія"

Чернівецька міська рада заборонила використання в м. Чернівці вивісок, оголошень, щитів, таблиць і дощок, у яких використовується слово або словосполучення "Росія"

Відповідне рішення міськради від 31 березня 2016 року, оприлюднено на офіційному сайті Чернівецької міськради.

"Відповідно до статті 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", аналізуючи події в нашій країні за останні два роки, а саме, ведення неоголошеної гібридної війни "країною-агресором Росія", анексію Криму і захоплення українських земель, і як результат цих дій – 7 тис. загиблих патріотів, 17 тис. поранених і покалічених бійців, беручи до уваги запит суспільства, звернення багатьох громадських організацій, численні звернення мешканців м. Чернівці, Чернівецька міська рада вирішила: заборонити у м. Чернівцях використання вивісок (що означає вид діяльності, назву підприємства, установи) в яких використовується слово "Росія" або словосполучення "Росія", - зазначено в рішенні.

Також рішенням міськради заборонено використання в Чернівцях рекламних оголошень, щитів, таблиць, дощок з будь-якого матеріалу і у будь-якому місці, у яких використовується слово або словосполучення "Росія".

Міськрада Чернівців доручили керівникам, власникам, власникам підприємств, установ, організацій у 10-й термін вжити оперативних заходів з демонтажу вивісок, оголошень, щитів, таблиць, дощок, у яких використовується слово або словосполучення "Росія".

Контроль за виконанням цього рішення покладено на постійну комісію міської ради з питань законності, прав і свобод людини, регламенту, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: