«Самая кончєная страна». Туристка з Одеси образила Україну через затримку рейсу

1 липня 2021, 15:27

Туристка з Одеси обурилася затримкою авіарейсу з Борисполя до Туреччини і неналежною роботою співробітників аеропорту, після чого образила Україну, назвавши її «самой кончєной страной».

У своїх Instagram Stories вона ображала Україну, аеропорт, його співробітників і авіакомпанію, проте після розголосу ролики видалила.

На відео туристка скаржилася, що їй довелося чекати в аеропорту не дві, а шість годин. Співробітників аеропорту і авіакомпанії "МАУ", а також Україну вона назвала "найбільш кінченими".

Відео дня

Після цього дівчина записала наступне відео, яке віддалено нагадувало вибачення. Вона говорила, що не так висловилася: "Україна - норм, а люди - ні. Одеса - любов! І люди в ній теж". І додала, що на інше їй наплювати, але "люди в Києві - агресори і егоїсти".

Далі користувачі засипали дівчину гнівними коментарями. І вона зняла наступне відео, в якому заявила, що не просить пробачення.

Вона додала, що вважає, що їй заздрять: "В моєму обличчі більше грошей, ніж ви заробляєте за рік, бідні і жалюгідні у*бани".

Пізніше в окремому пості Instagram дівчина пояснила, що в аеропорту її нібито проігнорували співробітники авіакомпанії, а своє емоційне відео назвала "помилкою".

Вона заявила, що Україну любить, але не любить "менталітет і процвітаючий націоналізм", а також владу, яка нібито "зіштовхує громадян лобами".

instagram.com/missverona
Фото: instagram.com/missverona

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X