Турчинов озвучив готовність України допомагати світу в боротьбі з тероризмом

3 коментувати

"У гібридної війни, яка ведеться проти України, Туреччини і Європи, а також на Близькому Сході, одні і ті ж автори і організатори

Україна готова допомогти міжнародної коаліції в боротьбі з тероризмом, ділячись своїм досвідом боротьби з гібридною війною, а також надаючи навчальні полігони, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов

"Міжнародний тероризм - це загроза для всіх країн доброї волі, і Україна теж не може стояти осторонь цієї глобальної проблеми. Ми підтримуємо антитерористичну коаліцію, яку створили США і в яку увійшли європейські країни. Зрозуміло, що, захищаючи свою країну від сильного і жорстокого агресора, яким є РФ, ми не можемо відривати наших військових і перекидати їх за межі держави. Це виключено і на сьогоднішній день так питання не стоїть", - розповів Турчинов в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

Секретар РНБО уточнив, що Україна може надати допомогу в контексті того досвіду, який вона отримала в протистоянні гібридній війні. "Нам дуже багато чого ще самим треба вчитися, і ми вдячні тим інструкторам країн НАТО, які на наших військових полігонах вчать наших військовослужбовців. Але в питаннях протистояння агресії в рамках гібридної війни ми можемо дати серйозну консультацію. Повірте мені, що у гібридної війни, яка ведеться проти України, Туреччини і Європи, а також на Близькому Сході, одні і ті ж автори та організатори", - підкреслив він.

При цьому Турчинов зазначив, що в України є полігони і навчальні центри, які вона може запропонувати своїм союзникам. "При необхідності можемо відкрити наш повітряний простір для прольоту військової авіації, можемо обговорити можливість використання нашої транспортної інфраструктури і т. д. Якщо наші союзники вийдуть з такою пропозицією, ці питання можуть обговорюватися. З міжнародним тероризмом треба боротися, об'єднавши зусилля всіх держав, за винятком тих, хто сам став центром, який продукує терористичну загрозу", - підкреслив сказав Турчинов.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: