Транзит російських вантажівок територією України здійснюється без перешкод - Мінінфраструктури

29 лютого 2016, 11:41
Транзит вантажів автомобільним транспортом станом на ранок 29 лютого здійснюється територією України вільно, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури

"Станом на ранок 29 лютого за повідомленням Оперативного штабу транзит вільно рухається територією України. Усі вантажівки, які в’їхали в нашу країну останніми днями, або вже виїхали за кордон, або рухаються нашою територією без перешкод", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

У свою чергу українські перевізники повідомляють, що транзитні автомобілі з українською реєстрацією вільно пересувається територією РФ.

У відомстві зазначають, що транзитний вантажний транспорт може замовляти супровід спеціалізованими автомобілями Національної поліції на пунктах пропуску державного кордону. Для цього при перетині пункту пропуску потрібно звернутись до митників чи прикордонників, які надають інформацію та допомагають замовити супровід Національної поліції України.

Натомість, ВО Свобода заявляє, що продовжують блокувати російські вантажівки.

Координатор "ведмежою блокади" Тарас Деяк назвав дії представників ВО Свобода по блокуванню російських фур провокацією, піаром і спробою повернутися на політичну арену.

Нагадаємо, у п'ятницю, 26 лютого, лідер ВО Свобода Олег Тягнибок заявив, що Свобода з 26 лютого відновлює акцію з блокування проїзду російських вантажних автомобілів по території України. Кількома днями пізніше активісти заблокували російські фури, які їхали у супроводі поліції, у Львівській області .

Раніше повідомлялося, що уряд України прийняв пропозицію Міністерства транспорту Росії з 00:00 четверга, 25 лютого, відновити транзитні автоперевезення.

Відновлення транспортних перевезень на першому етапі будуть забезпечувати МВС і Національна поліція.

Перша акція по блокуванню російських фур на території України почалася 11 лютого.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X