Там бізнесу немає, там безлад і корупція. Видавець українських Elle, Cosmopolitan і Harper's Bazaar розповів про намір піти з України

7 коментувати
Віктор Шкульов, президент російської групи Hearst Shkulev Media, заявив в інтерв'ю, що бізнес в Україні робити не можна
Фото: скріншот відео

Віктор Шкульов, президент російської групи Hearst Shkulev Media, заявив в інтерв'ю, що бізнес в Україні робити не можна

Віктор Шкульов, президент російської медіакомпанії Hearst Shkulev Media, назвав збитковим український бізнес групи і розповів, що має намір піти з України. Причинами такого рішення він вказав корупцію в країні і збитковість бізнесу. Про це він сказав в інтерв'ю російському телеканалу Дождь

«Там [в Україні] бізнесу немає. <...> Бізнес такий майже нульовий, але із збитками. У минулому році це був збитковий бізнес, зараз він став кращим, але для нас Україна – це не місце для бізнесу, – сказав Шкульов в інтерв'ю (на відео з 34 хвилини). – Ми шукаємо можливість вийти з цього бізнесу».

За його словами, медіагрупа розглядає два варіанти розвитку подій – або об'єднатися з кимось найближчим часом, або вийти з бізнесу.

Заходячи на український ринок глянцевих видань, Hearst Shkulev Media розраховувала на зростання ринку, але цього не сталося.

«Ми мали на увазі, можливо, цей ринок почне відновлюватися швидше, ніж він відновлюється зараз, може, в Україні дійсно з різних причин ситуація різко зміниться, але цього не відбувається, – сказав Шкульов. – Я думаю, що не відбувається, насамперед, через саму Україну, там безлад, там корупція, там все. Я не знаю, це якась дивна для мене історія. Там бізнес робити не можна, зараз я чітко бачу, що в нашому сегменті, я відповідаю тільки за наш сегмент, нескоро, мені здається, наведуть порядок».

У цьому ж інтерв'ю Шкульов заявив, що всі російські проекти групи, а це півтора десятка популярних глянцевих видань і сайтів, прибуткові.

Нагадаємо, російська медіакомпанія Hearst Shkulev Media є видавцем ELLE, ELLE girl, ELLE DECORATION, MAXIM, Marie Claire, Щасливі Батьки/Parents, PSYCHOLOGIES, DEPARTURES, Антенна-Телесемь, StarHit.

У 2000 році був заснований видавничий дім Hearst Shkulev Ukraine. Першим українським журналом в його портфелі в 2001 році став ELLE Україна. Сьогодні Hearst Shkulev видає в Україні ELLE, COSMOPOLITAN, MAXIM, HARPER'S BAZAAR і ДОМАШНИЙ ОЧАГ.

Сукупний тираж видань Hearst Shkulev в Україні, згідно з інформацією компанії, перевищує 320 тис. примірників, а сукупна аудиторія становить 2,3 млн осіб.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: