Світ глобальних можливостей: GoGlobal залучає 1000 іноземних волонтерів для 100 000 українських дітей

0 коментувати
Світ глобальних можливостей: GoGlobal залучає 1000 іноземних волонтерів для 100 000 українських дітей
10 жовтня всеукраїнська ініціатива GoGLobal запускає масштабний проект GoCamp під гаслом: Ukraine is calling for you

Влітку 2017 року в Україні відкриються пришкільні мовні табори GoCamp, під час яких 1000 іноземних волонтерів англійською мовою навчатимуть 100 000 українських дітей бути лідерами, ламати стереотипи і виходити за межі власних обмежень.

Завдяки наймасштабнішмоу волонтерському проекту в Україні, який спрямований на подолання як мовних, так і культурних бар'єрів, нове покоління українців зможе використовувати всі сучасні можливості і як наслідок – вплинути на майбутнє світу, забезпечити гідне позиціонування України в світовому співтоваристві.

GoCamp – новий формат табору з поглибленим вивченням іноземної мови. Протягом трьох тижнів табору діти зможуть взяти участь в реалізації цікавих проектів і завдань, поспілкуватися англійською мовою з іноземними волонтерами, а також відпочити. За допомогою спеціально розробленої програми діти вчитимуться працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному суспільстві, міркувати критично і бути толерантними до інших.

У 2017 році навчання дітей в мовних таборах буде відбуватися за одним з чотирьох напрямів:

STEAM (наука, технології, інженерія, освіта і математика);

Громадянська освіта;

Лідерство і профорієнтація;

Спорт і здоров'я.

Проект GoCamp стартує 10 жовтня з оголошення про набір волонтерів із 40 країн світу, а також шкіл з усієї України. Навчання розпочнеться в кінці травня. «У проекті можуть взяти участь всі школи, незалежно від місця їх розташування. Для дітей з віддалених населених пунктів України спілкування з іноземним волонтером може дійсно змінити життя. Крім того, конкурсний відбір шкіл сприяє підвищенню якості освіти в Україні, об'єднує адміністрацію школи, вчителів, батьків і школярів навколо однієї спільної мети», – прокоментувала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Влітку 2016 року було реалізовано перший мовний табір GoCamp, учасниками якого стали 127 волонтерів із 40 країн світу і 9000 дітей віком від 10 до 15 років. Всі волонтери проживали в українських сім'ях, що сприяло поліпшенню міжкультурного діалогу.

Реєстрація іноземних волонтерів і шкіл для участі в проекті розпочнеться 10 жовтня 2016 року на сайті: gocamps.com.ua

________________________________________________

Global Office – громадська організація, покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України в світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

ГО має два напрями: 1. GoGlobal, метою якого є популяризація вивчення іноземних мов, а також волонтерського руху в Україні, сприяння міжкультурному діалогу та громадянській дипломатії. 2. GoEast, метою якого є інформаційна, інфраструктурна та політична інтеграція прифронтових територій Донецької та Луганської областей у всеукраїнський простір. Детальніше: globaloffice.org.ua


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: