Суд зобов’язав РФ виплатити 40 тисяч євро переселенці з Донбасу

0 коментувати
Загальна сума шкоди, завданої громадянам України російською збройною агресією, перевищує 100 млрд доларів США
Фото: Pixabay

Загальна сума шкоди, завданої громадянам України російською збройною агресією, перевищує 100 млрд доларів США

Голосіївський районний суд міста Києва виніс рішення про стягнення моральної та матеріальної шкоди, завданої вимушеній переселенці з окупованої території Донбасу Ірині Верігіній в результаті збройної агресії Російської Федерації

Про це прес-конференції в Києві заявили член політради партії Батьківщина, голова Всеукраїнського громадського руху Сила права Андрій Сенченко та член Координаційної ради Ірина Верігіна, повідомила прес-служба правозахисної громадської організації.

"У заході взяли участь голова руху Андрій Сенченко та член Координаційної ради Ірина Верігіна. Представники Сили права поінформували про перехід до другого етапу реалізації правової стратегії і вперше оприлюднили повний текст судового рішення про стягнення з Російської Федерації на користь вимушеної переселенки з окупованої території Донбасу моральної та матеріальної шкоди в розмірі 40 тисяч євро", - сказано у повідомленні..

Як зазначили в громадській організації, оприлюднене судове рішення стало результатом послідовних наступальних дій команди правозахисного руху Сила права на юридичному фронті.

4 березня 2016 року Ірина Верігіна звернулася до Голосіївського районного суду Києва із заявою про встановлення юридичного факту того, що вона стала вимушеною переселенкою в результаті російської збройної агресії та окупації частини території Луганської області України.

18 березня 2016 року суд встановив юридичний факт вимушеного переселення Ірини Верігіної в результаті російської збройної агресії.

27 травня 2016 року Ірина Верігіна подала до Голосіївського районного суду Києва позовну заяву про стягнення моральної та матеріальної шкоди з Російської Федерації, як держави-агресора.
30 травня 2016 року за заявою Верігіної про забезпечення позову суд "наклав арешт" на 3 мільярди доларів російського кредиту.

Загальна сума шкоди, завданої громадянам України російською збройною агресією, розрахована на підставі практики Європейського суду з прав людини, перевищує 100 мільярдів доларів США.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: