Суд обрав запобіжний захід пранкеру Седюку

15 травня 2017, 14:52
Дніпровський суд Києва обрав пранкеру Віталію Седюку, що оголив сідниці на Євробаченні, запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання

"Суд постановив застосувати до підозрюваного Седюка запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Зазначені обов'язки покладаються на Седюка в межах шістдесяти діб", - цитує 112 Україна слова судді.

Відео дня

Згідно з повідомленням, суд поклав на підозрюваного обов'язку з'являтися за викликом в орган досудового слідства, здати на зберігання документи на виїзд за кордон, а також повідомляти про зміну місця проживання.

Сам Седюк в ході засідання назвав себе законослухняним.

"Я поважаю закон, я можу чудити на сцені, але за сценою я слухняний. Старше покоління мене критикувало, молодше - підходило зі мною фотографуватися. Комусь я подобаюсь, комусь ні, всім подобатися не можу", - передає телеканал слова пранкери.

Нагадаємо, 13 травня під час виступу української співачки Джамали Седюк вибіг на сцену пісенного конкурсу Євробачення-2017 загорнутим у прапор Австралії і зняв штани, повернувшись спиною до глядачів і показавши сідниці. Співачка не звернула уваги на нього, а співробітники служби охорони МВС оперативно зняли його зі сцени, вивели за територію і передали поліції.

X