Суд дозволив продовжити забудову на місці озера Качиного в Києві

24 травня 2016, 06:36
Дарницький районний суд відхилив клопотання прокурора Олександра Такташова щодо арешту земельної ділянки, на якій розташоване озеро Качине. Про це повідомляє Громадське радіо

Суддя Ірина Цимбал розглянула клопотання прокуратури і відмовила в його задоволенні.

Своє рішення суддя аргументувала тим, що прокуратура не надала достатніх доказів на користь незаконного отримання цієї земельної ділянки забудовником КП Житлоінвестбуд-УКБ та правокористувачем КП Київське інвестиційне агентство.

Відео дня

Забудовник аргументує своє право розпорядженням КМДА від 26 грудня 20141538, а також рішенням Київської міської ради від 26 грудня 2014 року № 767/767 за підписом Віталія Кличка, а також листом Науково-дослідного центру екологічної безпеки та природокористування до директораКП Житлоінвестбуд-УКБ, згідно з яким існування Качиного як озера заперечується.

Згідно з рішенням суду, озеро буде засипане землею, а на його місці зведуть житлові будинки з часткою квартир, що відійде ошуканим вкладникам будівельної афери Еліта-Центр.

Нагадаємо, 19 квітня на мсці скандальної забудови виникло справжнє зіткнення між активістами, що виступали проти забудови, та найманцями охоронної фірми ГО Майдан, що діяли в інтересах забудовника за попереднім узгодженням із співробітниками МВС.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що забудовник цілком законно отримав право будувати житло на місці озера Качиного, так як згідно з документацією Качине не має офіційного статусу озера.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X