Стоячий Інтерсіті. Залізничники подали на посадку п’ять вагонів поїзда замість дев’яти

13 серпня 2017, 17:40
У неділю, 13 серпня, на перон залізничного вокзалу в Одесі замість швидкісного поїзда Тарпан подали поїзд на локомотивній тязі

Проте замість дев'яти вагонів було п'ять. Кому не вистачило сидячого місця, довелося стояти. Хто ж не захотів їхати – повернули гроші.

"У недiлю, 13 серпня, за маршрутом Одеса - Дарниця замість поїзда "Тарпан" №764 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу у дев'ятивагонній комплектації (607 місць) через його технічну несправність у рейс вирушив поїзд цього ж виробника на 408 місць. Цей поїзд на локомотивній тязі у п'ятивагонній комплектації", - повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

Відео дня

У компанії попросили вибачення у пасажирів за заподіяні незручності.

"Усім пасажирам, які відмовились від поїздки, були повернуті кошти. Тим пасажирам, які їдуть у поїзді, але без місця, буде компенсовано різницю вартості проїзду через незабезпечення комфортних умов подорожі. ПАТ "Укрзалізниця" та філія УЗШК просять вибачення у пасажирів за незручності та непередбачувані обставини", - йдеться у повідомленні.

Технічну несправність поїзда нині усуває завод-виробник.

Зазначимо, 764-й швидкісний поїзд Інтерсіті+ вирушає з Одеси о 05:43, а прибуває до Києва через сім годин – о 12:43. Квитки коштують від близько 270 грн до 615 грн залежно від класу вагона та дня тижня.

Раніше повідомлялося, що 62% пасажирських вагонів не обладнані системами кондиціонування повітря.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X