Спостерігачі ОБСЄ констатували порушення режиму тиші у Донбасі

27 січня 2016, 11:38
Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ констатує подальше порушення режиму тиші на сході України, про який сторони домовилися за підсумками переговорів Тристоронньої контактної групи в Мінську 13 січня

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Порушення законодавства ще має місце, порушення домовленостей теж є. Сподіваюся, що ми досягнемо стабільних принципів вирішення конфлікту", - сказав перший заступник голови СММ Олександр Хуг.

Відео дня

Він зазначив, що представники ЗМІ наполягають на подальшому відведенні важких озброєнь з зони АТО, так як це важлива складова стабілізації ситуації.

"Ми зробили все можливе, і будемо робити і далі, щоб відвести озброєння із зони конфлікту. ОБСЄ і далі буде робити все, щоб стабілізація ситуації на сході України мала місце", - підкреслив представник СММ.

Хуг також констатував зниження інтенсивності конфлікту. У той же час він підкреслив, що є випадки "бойового конфлікту".

"Що стосується безпеки, то важко спрогнозувати ситуацію. У географічному плані ми зробимо все для максимального покриття території, щоб врегулювати конфлікт", - сказав Хуг.

Крім того, за словами Хуга, головування Німеччини в ОБСЄ відіграє важливу роль для стабілізації ситуації на сході України.

Нагадаємо, 13 січня в Мінську відбулася перша в 2016 році зустріч Тристоронньої контактної групи, за підсумками якої сторони домовилися про повне припинення вогню в Донбасі.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X