Співмешканка прокурора АТО з річним доходом в 1,6 тисяч придбала Land Cruiser дорожче мільйона

3 коментувати
Сукупний дохід Німець з 2005 по 2015 рік у 10 разів менше вартості придбаної машини

Сукупний дохід Німець з 2005 по 2015 рік у 10 разів менше вартості придбаної машини

Згідно постанови Солом'янського райсуду від 15 січня 2016 року, співмешканка військового прокурора сил АТО, а також мати його дітей Ірина Німець у 2014 придбала позашляховик Land Cruiser вартістю 1,21 млн гривень, при офіційному річному доході в 1 687 гривень

У зв'язку з цим в рамках кримінального провадження щодо можливого незаконного збагачення (ст. 368-2 КК) військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика, Національне антикорупційне бюро звернулося в суд з проханням надати доступ до документів з придбання позашляховиків його співмешканкою Іриною Німець і матір'ю Світланою Кулик, повідомляє портал Наші гроші.

Мова також йде про автомобіль Тoyota RAV4 вартістю 459 тисяч гривень, оформлений на матір прокурора.

Обидві машини 2014 випуску і придбані того ж року.

При цьому ні один з цих автомобілів не вказаний у декларації Кулика за 2014 рік, оскільки ні мати, ні співмешканку прокурор в декларації в розділі Члени сім'ї не вписав.

"Згідно з договорами купівлі-продажу зазначених автомобілів, розрахунок за позашляховики повинен був здійснюватися безготівковим платежем на рахунок фірми-постачальника в КредитАгрикольБанк. Розрахунок по обидвом машинам здійснювався шляхом перерахування з одного і того ж рахунку в ДіамантБанку. Разом з тим на рахунок в останньому кошти вносилися готівкою, про що свідчать відповідні квитанції. Тому фактично позашляховики купували за готівку", - пояснили в НАБУ.

У той же час сукупний дохід Німець за останні десять років (2005-2015) - 111 962 гривень, що в 10 разів менше вартості придбаного Land Cruiser.

Для з'ясування розміру витрат прокурора Кулика, його співмешканки і матері суд задовольнив прохання НАБУ і надав доступ до банківських документів.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: