Соціологи б'ють на сполох через незнання українцями закону про місцеві вибори

2 коментувати
Лише 12% українців ознайомлені з новим законом

Лише 12% українців ознайомлені з новим законом

Незнання українцями нового закону про місцеві вибори може спровокувати значні проблеми з сприйняттям результатів волевиявлення

"На тлі незнання цього закону очевидно можна передбачити, що можуть бути неприємності", - заявила директор фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна на прес-конференції.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, за даними опитування, лише 12% респондентів сказали, що добре знають новий закон, 48,5% - щось про це чули, 38,2% - не знають зовсім, і не змогли відповісти 1,2% опитаних.

При цьому добре знають, як буде проходити голосування на місцевих виборах 25 жовтня, лише 20% респондентів, знають у загальних рисах – 35%, зовсім не знають – 23% опитаних.

Лише 9,6% вважають, що місцеві вибори пройдуть чесно. 35,9% респондентів вважають, що будуть окремі порушення, але вони не вплинуть на кінцевий результат, 28,6% припускають, що результати можуть бути перекручені і 11,3% впевнені, що все буде підтасовано. 14,7% не змогли відповісти на питання.

При цьому 55,4% опитаних упевнені, що вибори нічого не змінять, 23,6% припускають, що вибори можуть покращити ситуацію, 4,4% - лише погіршать ситуацію, 16,6% не змогли відповісти.

Раніше повідомлялося, що більшість українців категорично відмовляються голосувати за гроші,


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: