Сотні правок і тисячі пропозицій. У МВС розповіли про результати оцінки нових тестів з правил дорожнього руху

0 коментувати
Нові тести з ПДР повинні запрацювати вже в червні
Фото: autopark.pp.ua

Нові тести з ПДР повинні запрацювати вже в червні

В Україні було проведено загальне відкрите онлайн-обговорення тестів з правил дорожнього руху

Як розповіли в прес-службі Головного сервісного центру МВС, протягом березня і квітня кожен бажаючий міг переглянути екзаменаційні білети з ПДР і написати свої пропозиції щодо їх поліпшення. У загальному тестовою версією квитків ПДР скористалися 111 899 разів.

"В обговоренні 2500 тестових питань з метою їх удосконалення взяли участь 10 706 людей - серед них були і викладачі профільних навчальних закладів, і звичайні громадяни. В середньому ми отримували близько 100 пропозицій на день", - уточнили у відомстві.

Там підкреслили, що на даний момент оброблено 3500 відгуків і внесено 800 правок в екзаменаційні білети, зокрема усунуто двозначність деяких питань варіантів відповідей, невідповідність питань сучасної ситуації на дорогах.

Найбільш активно в обговоренні питань взяли участь Київ, а також Дніпропетровська, Львівська, Вінницька та Харківська області.

Відзначається, що після детального аналізу всіх пропозицій у травні пройде фінальне редагування квитків робочими групами Головного сервісного центру МВС. Трохи пізніше квитки будуть подані на затвердження наказом МВС. Запуск нових екзаменаційних білетів з ПДР в сервісних центрах МВС запланований на першу половину червня.

Крім того, в рамках реформування сервісних центрів МВС планується введення нових стандартів здачі іспитів також у практичній площині – впровадження відео та фото фіксації для прозорості процедури.

Нагадаємо, в рамках реформи сервісних центрів МВС готується запровадити нові стандарти складання іспитів для отримання посвідчення водія. Вперше тести за правилами дорожнього руху винесли на громадське обговорення.

Передплатіть журнал НВ за спеціальною ціною

До кінця листопада дешевше на 110 грн.
Передплатіть журнал на 12 місяців усього за 559 грн.

Ваш промокод для сплати онлайн – 89790834

Передплатити журнал
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: