Сьогодні в українських містах пройде День вуличної музики. Афіша виступів

0 коментувати
Сьогодні в українських містах пройде День вуличної музики. Афіша виступів

У суботу, 21 травня, у багатьох українських містах відбудуться вуличні концерти відомих виконавців і груп в рамках третього Дня вуличної музики

У цьому році до проведення масових вуличних концертів музикантів-професіоналів та аматорів приєднаються Київ, Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Чернівці, Переяслав-Хмельницький, Харків, Біла Церква, Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Тернопіль, Ужгород, Луцьк, Черкаси, Острог, Немирів, Запоріжжя, Деражня та Умань.

У Києві свято пройде на 12 локаціях, для кожної з яких складено свій лайн-ап виконавців. Кожна з вуличних сцен буде працювати з 12:00 до 22:00.


День вуличних музикантів - це масштабний волонтерський проект у світі, заснований, як музичний флешмоб в 2007 році литовським музикантом Андрюсом Мамонтовас. За 10 років до литовського свята музики приєдналися Латвія, Ірландія, Великобританія, Грузія, Нідерланди, Бельгія, Норвегія і Україна.

Вперше в Україні День вуличних музикантів пройшов 16 травня 2014 року в десяти українських містах: Києві, Івано-Франківську, Львові, Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Дніпропетровську, Харкові, Чернівцях, Тернополі та містечку Деражня (Хмельницька область).

У 2015 році в другий День вуличної музики участь у святі взяли 17 міст України.

 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: