Сьогодні Україна відзначає День Незалежності

0 коментувати
Україна переживає складний етап боротьби за незалежність своєї новітньої історії

Україна переживає складний етап боротьби за незалежність своєї новітньої історії

24 серпня 2015 року Україна відзначає 24-й День Незалежності

24 роки тому, 24 серпня 1991 року, Верховна Рада України прийняла історичний документ - Акт проголошення незалежності України.

"Через смертельну небезпеку, яка нависла над Україною в зв'язку з державним переворотом в СРСР 19 серпня 1991 року, продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, виходячи з права на самовизначення, передбаченого Статутом OOH та іншими міжнародно-правовими документами, реалізуючи Декларацію про державний суверенітет України, Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки урочисто проголошує незалежність України та створення самостійної Української держави - України", - говорилося в документі.

Відповідно до конституції територія України є неподільною і недоторканною. Акт набув чинності з моменту його схвалення.

За ухвалення такого документа проголосувала абсолютна більшість депутатів Верховної Ради. УРСР перестала існувати. На геополітичній карті світу постала нова самостійна держава - Україна.

Зараз наша країна переживає складний час, але, як показує історія, він рано чи пізно закінчиться. Зараз з кожним днем Україна стає більш мужньою і сильнішою. Наша держава виборює своє місце під сонцем. Це свято - привід згадати, що за свободу треба боротися.

Новий Час


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: