«Не терпітиму буллінг». Софія Стужук відповіла на звинувачення у відповідальності за смерть породіллі з Рівного

27 січня 2021, 20:18

Українська блогерка Софія Стужук після звинувачень фоловерів у відповідальності за смерть жінки з Рівного, яка померла під час домашніх пологів, заявила, що не буде «терпіти буллінг».

Про це вона повідомила в Instagram.

Фоловери Стужук назвали «дном», що вона висловлюється на цю тему, не маючи медичної освіти.

sofia_stuzhuk/instagram
Фото: sofia_stuzhuk/instagram

Однак сама блогерка заявила, що не буде «терпіти буллінг».

Відео дня

«Мені нескінченно шкода, що такі ситуації трапляються. Я як ніхто знаю, як це втрачати близьких. Щиро висловлюю свої співчуття всім, хто з подібним зіткнувся. Але не буду терпіти буллінг», - написала вона.

Сама Стужук народила своїх дітей вдома.

«І так: як же наважилася! Дорогі, я не наважувалася. Якби мені було потрібно наважуватися, так це на пологи в пологовому будинку - ось там точно знадобилася б рішучість. А на пологи вдома мені рішучість не потрібна була. У моєму світі не існує більш правильних, більш прекрасних, більш безпечних, більш комфортних варіантів», - писала Стужук.

Жителька Рівного померла в місцевому пологовому будинку, куди її привезли після домашніх пологів. Під час пологів поруч з жінкою перебувала «духовна акушерка». Після пологів жінка кілька годин стікала кров'ю, а «акушерка» спостерігала за процесом, поки родичі не викликали швидку.

Після трагедії поліція відкрила справу. Кримінальне провадження кваліфікували за ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу - умисне вбивство з позначкою Нещасний випадок.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X