Скрипка пояснив свої слова про українську мову, дебілів і гетто, які викликали резонанс у суспільстві

16 коментувати
За словами Скрипки, його слова перекрутили і використали для маніпуляцій
Фото: Олег Скрипка/Facebook

За словами Скрипки, його слова перекрутили і використали для маніпуляцій

Лідер групи ВВ Олег Скрипка заявив, що його слова про громадян, які нездатні вивчити українську мову, що викликали широкий резонанс в суспільстві, були просто "перекручені"

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

За словами музиканта, він дійсно говорив, що люди, які не можуть вивчити державну мову, на його думку, мають низький IQ, однак не закликав засилати їх у гетто в якості покарання.

Так, якщо послухати запис того самого інтерв'ю Скрипки, то його текст дійсно має відмінності від того, який був раніше опублікований на Українській правді. Життя.

"Є дві причини, чому ми не хочемо вчити українську мову. Одна - низький IQ, дебіли. Ну, низький IQ – це дебіли. Люди з низьким IQ - це дебіли. Якщо вони дебіли, нехай пройдуть комісію, що у них низький IQ, тоді ми звільнимо їх від цього "складного" обов'язку вивчити державну мову. Вони просто нездатні. Тоді зробити гетто. Люди нездатні просто, і ми будемо допомагати їм як волонтери. Ми допомагаємо Дауна, ми допомагаємо сиротам, і будемо допомагати цим дебілам і співати їм Владімірській централ", - заявив він.

При цьому, коментуючи свої слова, лідер ВВ зазначив, що насправді немає ніяких підстав вважати, що в Україні якось обмежуються люди за мовною ознакою.

"Насправді, саме росіяни створили привілейовані умови для розвитку своєї мови. Адже законодавство РФ вимагає від усіх, хто претендує на життя, роботу або навчання в цій країні надати сертифікат про володіння російською, знання історії Росії та основ законодавства. У РФ навіть від тільки що прибулих іноземців вимагають занурення в мовний простір країни. І одночасно - заперечують утвердження українства в Україні. Вважаю, що наша держава має надати українцям більше можливостей оволодіти рідною мовою", - написав він у себе на сторінці.

Крім того, Скрипка також додав, що його слова про низький IQ і гетто використалидля маніпуляції.

"Мене обурює, коли Україну змушують любити "рускій мір" більше, ніж український. Тим більше, коли використовують мої слова для маніпуляцій і спроб формувати в Україні штучну реальність. Тому моє висловлювання, з якого жонглери словами і змістові "патологоанатоми" висмикнули і препарували слово "гетто", досить однозначно", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Олег Скрипка розкритикував громадян України, які не здатні вивчити державну мову.

НВ


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: