Скоро стане відомо, хто з абітурієнтів на цілий рік залишить свої мрії стати студентом

0 коментувати
Скоро стане відомо, хто з абітурієнтів на цілий рік залишить свої мрії стати студентом

Вступна кампанія 2016 підходить до кінця, і скоро стане відомо, хто з абітурієнтів на цілий рік залишить свої мрії стати студентом. Позаду стрес пережитих випробувань і надії на нове життя, а попереду – цілий рік повторення пройденого? Від такої перспективи у багатьох відразу опускаються руки

Між тим, багато університетів Західної Європи та Північної Америки проводять набір студентів два рази на рік – восени та взимку. Наступний набір відбудеться в січні-лютому 2017 року. Звичайно, можливість вступу до іноземного вишу – це особливі правила і цілий ряд складних процедур. Але не варто боятися труднощів - компанія DEC education допоможе з вибором місця навчання і максимально полегшить процес вступу! Вам розкажуть, з чого починати вступний процес, як правильно вибрати університет і підготувати документи, та чи можна бути впевненим в успішному вирішенні візового питання.

Інша проблема, яку багато хто вважає нерозв'язною – це необхідність надати результати тесту, що підтверджують рівень володіння іноземною мовою майбутнім студентом (IELTS, TOEFL та ін). Фахівці DEC education підберуть програму навчання іноземної мови в Україні чи за кордоном та допоможуть підготуватися до успішної здачі мовного тесту.

Якщо ваші діти – випускники шкіл з атестатом про середню освіту, вони можуть вступити в іноземний ВУЗ і отримати ступінь бакалавра за багатьма спеціальностями.

Для тих, хто любить готуватися до серйозного кроку грунтовно і заздалегідь, DEC education пропонує спробувати пройти пробний семестр у приватній школі за кордоном – надайте таку чудову можливість своїм дітям-старшокласникам!

Тим, хто вже має ступінь бакалавра або навчається на 4-5 курсі українського ВУЗу, ми пропонуємо магістратури за кордоном, у тому числі з можливістю змінити спеціалізацію.

Звертайтеся до DEC education за безкоштовною консультацією. Наші експерти розроблять персональну стратегію освіти для вас або вашої дитини: допоможуть з вибором країни, університету або коледжу, а також спеціалізацією, яка дасть можливість максимально реалізувати свої здібності та потенціал.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: