Скандальне будівництво на Героїв Дніпра: Влада Києва заявили про досягнення компромісу

29 коментувати
Мітингувальники перекривали рух транспорту

Мітингувальники перекривали рух транспорту

Київська влада запевняє, що ініціативна група мешканців Оболонського району Києва, компанія-замовник будівництва торговельно-розважального комплексу на метро Героїв Дніпра та представники Київської міськдержадміністрації домовилися про проведення експертизи будівництва

Як уточнили в прес-службі КМДА, був підписаний відповідний протокол, який зобов'язав замовника будівництва ТОВ Елікон Лтд до 15 вересня звернутися в Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій для проведення експертизи щодо шкідливих наслідків виконання бурових і будівельних робіт біля виходу зі станції метро.

До цієї ж дати замовник зобов'язаний вивісити інформаційний стенд для жителів району та пасажирів метрополітену із зазначенням конкретних видів робіт по зміцненню станції метро Героїв Дніпра та термінів їх закінчення.

Крім того, до 20 вересня компанія повинна надати копії всіх документів на будівництво голові райдержадміністрації та голові ініціативної групи та провести підготовку до проведення слухань, запланованих на 29 вересня.

Документи також повинні бути оприлюднені на сайті Оболонської райадміністрації.

Воночас активісти заявили про відсутність компромісу.

Раніше учасники мітингу проти будівництва ТРЦ над станцією метро Героїв Дніпра перекрили дорогу, протестуючи проти, як вони вважають, незаконної забудови.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: