Скандал з переатестацією поліції: Активісти зі звинуваченнями вийшли з процесу реформування МВС

2 коментувати
Волонтери не бачать перспективи у подальшій участі у процесі атестації
Фото: Olga Khudetska / Facebook

Волонтери не бачать перспективи у подальшій участі у процесі атестації

Громадські активісти заявили, що виходять із програми переатестації поліції через "окупацію процесу" командою міністра внутрішніх справ Арсена Авакова

Про вихід з процесу реформи МВС учасники Автомайдану, Народного тилу та CombatUA заявили на брифінгу, передає ТСН.

За словами активістки Ольги Худецької, більшість голосів в комісії тепер завжди має поліція, а не громадськість, а головами комісій є радники міністра внутрішніх справ Арсена Авакова або інші представники з апарату, з кола "старої гвардії".

"Серед радників Авакова є Михайло Апостол, якій фігурує в так званій "чорній бухгалтерії" Партії регіонів", - додала Худецька.

Водночас представник волонтерської організації Народний тил Роман Сініцин наголосив, що не бачить перспективи у подальшій участі у процесі атестації співробітників МВС, оскільки були кардинально змінені механізми формування комісій. "Замість співробітників рекрутингового центру підбором "громадськості" у комісії почали займатись радники міністра Авакова, включаючи таких одіозних упирів як наприклад Апостол, чиє прізвище фігурує у чорній бухгалтерії ригів. Також процесом підбору громадськості прямо чи опосередковано почали займатись нєкто Клименко - керівник кадрового департаменту Нацполіціі та інші подібні персонажі старої формації", - написав він у Facebook.

За словами волонтера, велика кількість співробітників МВС "поховалась від атестації в ДСО і АТОшних полках МВС".  При цьому реальний відсоток звільнень у структурі МВС мізерно малий: після рішення комісій першої інстанції до половини звільнених відновлювались у апеляції.

"Точну інформацію про кількість звільнених Вам ніхто не надасть, бо це велика таємниця…Їм, Авакову і товаріщам, не потрібна справжня реформа. Їм потрібно щоб система працювала і "реформа" для західних донорів, відчитатись за витрачені ресурси", - підсумував Сініцин.

 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: