Шойгу міг приїжджати до Лукашенка, щоб відкрито втягнути Білорусь у війну проти України — українська розвідка

5 грудня 2022, 18:14
Сергій Шойгу та Олександр Лукашенко у Мінську (Фото:Пул Першого / Telegram)

Сергій Шойгу та Олександр Лукашенко у Мінську (Фото:Пул Першого / Telegram)

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу міг приїжджати до білоруського диктатора Олександра Лукашенка, щоб змусити його безпосередньо вступити у війну проти України.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону.

За його словами, режим російського диктатора Володимира Путіна не залишає спроб втягнути Білорусь у пряму війну проти України, проте це не виходить, незважаючи на всі зусилля.

Відео дня

Він зазначив, що на сьогодні немає загрози для участі Білорусі в наземній операції проти України.

Юсов заявив, що оскільки глобальні плани Путіна та РФ щодо захоплення України провалилися, то потрібно показувати інші досягнення, можливо, у напрямку інтеграційних процесів Росії та Білорусі, що означає фактичну анексію РБ.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу у суботу, 3 грудня, прибув до Мінська, де провів переговори із самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком, а також білоруським міністром оборони Віктором Хреніним.

За даними Інституту вивчення війни (ISW), такі дії було вжито, щоб, ймовірно, чинити тиск на Білорусь у питанні подальшої підтримки російської агресії проти України.

4 грудня міністр міністр внутрішніх справ України Вадим Денисенко заявив, що візит Шойгу до Мінська може мати дві мети. Це психологічна операція та підштовхування Лукашенка на конкретні дії щодо сприяння війни проти України.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X