Шокін підписав наказ про створення антикорупційної прокуратури

0 коментувати
Шокін схвалив створення антикорупційної прокуратури у структурі ГПУ
Фото: прес-служба Президента

Шокін схвалив створення антикорупційної прокуратури у структурі ГПУ

Генеральний прокурор Віктор Шокін 22 вересня підписав наказ про створення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у структурі Генеральної прокуратури України

"Відповідно до Закону (Закону України Про прокуратуру - ред.) її структуру та штатний розпис погоджено із директором Національного антикорупційного бюро України", - повідомили у ГПУ.

Антикорупційна прокуратура наглядатиме за додержанням законів під час проведення досудових розслідувань Національного антикорупційного бюро України та підтримуватиме державне обвинувачення у відповідних провадженнях.

ГПУ також повідомила, що призначення на посади в антикорупційну прокуратуру здійснюватимуться на конкурсній основі.

Як повідомляє Радіо Свобода, організацію та проведення конкурсу здійснює конкурсна комісія, до складу якої входять чотири особи, визначені Радою прокурорів України, та сім осіб, визначених Верховною Радою. 

Боротися з корупцією в Україні повинні три структури: Національне антикорупційне бюро, Спеціальна антикорупційна прокуратура і Національне агентство із запобігання корупції.

Нагадаємо, 27 липня повідомлялося, що Міністерство внутрішніх справ України, Національне антикорупційне бюро та Міністерство юстиції погодили роботу з обміну інформацією під час розслідування корупційних злочинів.

Повідомлялося також, що 8 липня стартував перший етап відбору кандидатів на посади детективів Національного антикорупційного бюро України.

У травні Кабмін затвердив Антикорупційну стратегію до 2017 року.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: