Що змінив закон про місцеві вибори. Інфографіка

0 коментувати
Місцеві вибори пройдуть за новим законом

Місцеві вибори пройдуть за новим законом

Фахівці Українського кризового медіа-центру склали інфографіку про зміни, впроваджені з прийняттям нового закону Про місцеві вибори

"25 жовтня 2015 року відбудуться чергові вибори до органів місцевого самоврядування. Їх буде регламентувати новий Закон Про місцеві вибори. Ефективність нової моделі ("система голосу, який не передається") буде перевірена часом, а поки що пропонуємо ознайомитися з інноваціями закону", - йдеться в описі інфографіки.

Нагадаємо, 25 жовтня вперше будуть проводитися перші вибори до 74-х об'єднаних територіальних громадах. Згідно з законом, у територіальних громадах крім сільських, селищних, міських голів (в залежності від виду громади) обираються старости населених пунктів, які увійшли в громаду.

У майбутніх виборах, згідно з новим законодавством, не зможуть взяти участь комуністичні та націонал-соціалістичні партії.

Вибори не будуть проводитися на тимчасово окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей, а також у 91 населеному пункті Донецької та 31 - Луганської областей на підконтрольній території Україні, в яких неможливо забезпечити безпеку виборців і членів виборчих комісій. Також не будуть проводитися вибори депутатів Донецької й Луганської обласних рад.

5 вересня в Україні стартувала виборча кампанія по місцевим виборам.

НВ


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: