СБУ заблокувала контрабанду до України неякісних ліків для онкохворих

10 листопада 2018, 11:33
372
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
СБУ заблокувала контрабанду до України неякісних ліків для онкохворих - фото

Фото: СБУ

Ліки постачали з країни-агресора

СБУ припинила діяльність угруповання, яке організувало контрабанду та нелегальний збут в Україні лікарських засобів сумнівної якості для онкохворих.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Так, у спецслужбі задокументували, що ділки налагодили постачання з країни-агресора великих партій незареєстрованих в Україні медичних препаратів для реалізації онкохворим у Києві, Дніпрі, Харкові, Хмельницькому та Вінниці. Товар, що надходив міжнародними поштовими відправленнями, розповсюджувався за сприяння лікарів регіональних онкологічних диспансерів.

Також фальсифіковані ліки для потреб онкохворих завозилися з Туреччини та Індії. Перевезення препаратів здійснювалось із грубим порушенням умов зберігання, що призводило до втрати медикаментозного ефекту.

У фігурантів справи у Вінницькій, Дніпропетровській, Київській та Хмельницькій областях правоохоронці вилучили сотні упаковок незареєстрованих в Україні контрабандних лікарських засобів.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 305 та ч. 2 ст. 321-1 Кримінального кодексу України (Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів). Карається позбавленням волі на строк від десяти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Рак в Україні лікується. Інтерв'ю з заввідділенням малоінвазивної хірургії онкоцентру КМКОЦ

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською