Сбербанк Росії подав позов про банкрутство одного з організаторів блокади Криму

2 коментувати
Сума позовів до Іслямова і його дружини становить 2,2 млрд руб.

Сума позовів до Іслямова і його дружини становить 2,2 млрд руб.

Сбербанк Росії подав в Арбітражний суд Москви позови про визнання банкрутом одного з організаторів блокади Криму, власника телеканалу ATR Ленура Іслямова, та його дружини Ельвіри

Як повідомляє агентство Москва, загальна сума позовів складає 2,2 млрд руб. (по 1,1 млрд руб. кожен).

Позови були подані 28 січня. За словами Романа Сінченка, тимчасово керуючого автокомпанією Квінгруп, підконтрольній дружині Іслямова, позови можуть бути пов'язані з кредитом, виданим Сбербанком Росії.

"Сбербанк є заставним кредитором Квінгруп, і сума цих позовів - сума, включена до реєстру вимог. Кредит був виданий під заставу автомобілів або незнижувального залишку товарів. Під цей кредит як поручителі були залучені сам Л. Іслямов і, судячи з усього, його дружина. З цим пов'язані позови по банкрутству - визнати Л. Іслямова банкрутом необхідно для того, щоб стягнути його особисте майно, а це частки в компаніях, не тільки російських, але й закордонних", - повідомив Сінченко.

Нагадаємо, раніше суд заарештував майно одного з організаторів блокади Криму Ленура Іслямова.

2 листопада 2015 р. ФСБ повідомила про порушення кримінальної справи стосовно Іслямова. Тоді у відомстві не уточнили, за якою саме статтею порушено кримінальну справу, додавши при цьому, що відкрито воно було ще 22 жовтня.

В офісі підконтрольної йому транспортної компанії СімСітіТранс пройшли обшуки. Крім того, Банк Росії призупинив ліцензію Джаст Банку, який належить Іслямову.

В ефірі ATR Іслямов заявив про незаконність дій російських правоохоронних органів.

Ленур Іслямов є командиром штабу Громадська блокада Криму.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: