Савченко виступила проти внесення змін у закон про амністію

0 коментувати
Надія Савченко вважає правильним закон, одним із авторів якого вона є

Надія Савченко вважає правильним закон, одним із авторів якого вона є

Народний депутат України Надія Савченко заявила, що має намір захищати закон, який зобов'язує суди враховувати засудженим до позбавлення волі кожен день, який вони провели в слідчих ізоляторах до винесення вироку, як два дня відбуття покарання

За словами Савченка, якщо закон буде скасовано, то це буде сигналом для ЄС, що Україна не дотримується європейських цінностей, передає 112.

Народний депутат України також заявила, що виступає проти внесення змін до закону, а увагу, яку він привернув вважає відволікаючим маневром, який уряд використовує, щоб українці менше думали про рівень життя в країні.

"Є статистика, аналітика, я її опублікую в інтернеті, де зрозуміло, що виходять з різних причин, тобто амністія й в інші роки, коли не було закону Савченко, виходило набагато більше злочинців. Чому вони зайнялися законом Савченко? Тому що впав рівень життя людей, а це як раз-таки проблема уряду... Я проти того, щоб змінювати цей закон, я буду пояснювати, що в ньому дозволено змінити, а що не дозволено... Я буду захищати цей закон. Тому що він як аксіома, він ідеально правильний, він на захисті людини", - заявила Савченко.


Раніше перший заступник голови Національної поліції України Вадим Троян заявив, що протягом 2016 року за так званим "законом Савченко" вийдуть на свободу 34 тисячі ув'язнених, 9 тисяч вже покинули місця позбавлення волі.

Нагадаємо, Верховна Рада України прийняла внесений народним депутатом Надією Савченко законопроект 26 листопада 2015 року. Закон зобов'язує суди враховувати засудженим до позбавлення волі кожен день, який вони провели в слідчих ізоляторах до винесення вироку, як два дня відбуття покарання.

Міністр юстиції України Павло Петренко також зазначив, що до "закону Савченко"необхідно внести зміни, згідно з якими особам, які вчинили тяжкі злочини, не буде надаватися право на дострокове звільнення.

Також у Генпрокуратурі виступили за зміни до так званого "закону Савченко" у зв'язку з його небезпекою для суспільства.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: