Сайт NV.UA запускає діловий портал БІЗНЕС НВ

0 коментувати
Сайт NV.UA запускає діловий портал БІЗНЕС НВ

Сайт NV.UA запускає новий діловий розділ БІЗНЕС НВ, який під керівництвом досвідчених ділових журналістів покликаний стати впливовим гравцем на ринку економічної і ділової журналістики

БІЗНЕС НВ стане важливою частиною проекту Новое Время і буде повноцінним діловим порталом. Цей проект об'єднав досвідчених та відомих бізнес-журналістів, які будуть висвітлювати тенденції в українській економіці та бізнесі, а також розповідати про його головних гравців. Керувати порталом буде Андрій Юхименко, який до недавнього часу очолював бізнес-напрям журналу Новое Время, а в минулому працював заступником головного редактора української редакції газети Коммерсантъ, що тривалий час задавав тон на ринку ділової вітчизняної преси.

"БІЗНЕС НВ буде діловим ресурсом з людським обличчям, - розповідає про новий проект Андрій Юхименко, редактор БІЗНЕС НВ. - Ми будемо надавати читачеві новини, думки і актуальні інтерв'ю, що стосуються, в першу чергу, ключових напрямів економіки та бізнесу, в доступній і цікавій формі, як це робить сайт Новое Время".

Спочатку команда сфокусується на ключових сегментах ринку - БІЗНЕС НВ буде писати про економіку і фінанси, телекомунікації та ІТ, споживчі ринки, нерухомість, агроринках, паливно-енергетичний комплекс, транспорт та авторинок. Надалі цей список розшириться.

Крім власної стрічки новин та аналітичних матеріалів БІЗНЕС НВ запропонує своєму читачеві інтерв'ю з топ-менеджерами компаній, підприємцями і високопоставленими чиновниками. Доповненням до економічної журналістики платформи БІЗНЕС НВ стануть ділові спецпроекти і власна площадка з авторськими колонками експертів. Рубрика ЕКСПЕРТИ на БІЗНЕС НВ буде діловою версією блог-платформи сайту Новое Время, яка вже перетворилася на один з найбільших в Україні майданчиків думок, що об'єднує близько тисячі авторів.

"Ми розраховуємо перетворити майданчик БІЗНЕС НВ на один з головних ділових ресурсів країни, - каже керівник проекту NV.UA Олег Лисенко, - БІЗНЕС НВ повинен стати стартовою сторінкою для всіх, хто веде тут бізнес, управляє ним, приймає рішення і заробляє гроші".

До команди БІЗНЕС НВ приєдналися досвідчені та відомі журналісти Олег Гавриш (заступник редактора проекту, оглядач ринків, ПЕК і сегменту великого бізнесу), Леся Виговська (оглядач фінансових і економічних ринків), Микола Оліярник (оглядач ринку телекомунікацій та IT) і кілька молодих авторів.


NV.UA - новинний інформаційно-аналітичний сайт, частина проекту Новое Время, що також включає в себе суспільно-політичний журнал Новое Время (НВ).

Сайт NV.UA - джерело ділових і політичних новин, а також один з найбільших в Україні дискусійних майданчиків, на якому публікуються сотні авторів.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: