Розвідка встановила особу офіцера ЗС РФ, який особисто супроводжує "вантаж 200" з Донбасу

0 коментувати
Російський офіцер супроводжує до Росії тіла загиблих в Донбасі військовослужбовців ЗС РФ
Фото: Вантаж 200 з Росії в Україну via Facebook

Російський офіцер супроводжує до Росії тіла загиблих в Донбасі військовослужбовців ЗС РФ

Головне управління розвідки Міністерства оборони України опублікувало чергові факти про участь військовослужбовців ЗС РФ у збройній агресії на тимчасово окупованих територіях сходу України

Зокрема, українська військова розвідка встановила, що на посаді “заместителя командира по работе с личным составом 3 отдельной мотострелковой бригады (Горловка, Украина) 1 АК (Донецк, Украина) Центра территориальных войск (Новочеркасск, Россия) Южного ВО ВС РФ” перебуває майор ЗС РФ Греблєв Анатолій Анатолійович (Греблев Анатолий Анатольевич). За документами прикриття він фігурує як Іваненко.

За даними ГУР, російський офіцер до прибуття на тимчасово окуповані території сходу України перебував на посаді помічника командира по роботі з особовим складом 2 мотострілецького батальйону 7 військової бази (м.Гадаута, Абхазія) Південного ВО ЗС РФ.Майор ЗС РФ А.Греблєв. Фото: ГУР

Майор ЗС РФ А. Греблєв. Фото: ГУР


"Під час збройної агресії Росії проти України на російських офіцерів по роботі з особовим складом (“замполітів”) покладається у т.ч. “почесна місія” супроводжувати до Росії тіла військовослужбовців, загиблих на тимчасово окупованих територіях Донбасу", - говориться у повідомленні.

ГУР встановило, що 1 квітня ц.р. майор ЗС РФ Греблєв особисто супроводжував черговий “вантаж 200” (шість загиблих військовослужбовців 3 омсбр) через колишній пункт пропуску в н.п. Успенка для передачі трун родичам загиблих та проведення інструктажу щодо недопущення витоку інформації про місце та обставини загибелі.

Раніше НВ повідомляло, що за даними української розвідки, у якості "заступника командира по роботі з особовим складом" 5 окремої мотострілкової "бригади" (Донецьк, Україна) 1 АК Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС Російської Федерації знаходиться полковник ЗС РФ Ліпкевич Вадим Петрович.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: