Розпочалася вступна кампанія-2017 для всіх студентів, які планують навчання у рейтингових зарубіжних вузах

21 листопада 2016, 11:37
PR
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Розпочалася вступна кампанія-2017 для всіх студентів, які планують навчання у рейтингових зарубіжних вузах - фото
Вступна кампанія-2017 вже почалася, і всім студентам, які планують навчання у рейтингових зарубіжних вузах Великобританії, Швейцарії, США чи Канади, рекомендується подати документи на вступ <http://www.dec-edu.com/programs/high-education> до кінця грудня 2016 року

На перший погляд може здатися, що до осені 2017 року далеко і думати про вступ ще дуже рано. Однак потрібно враховувати безліч питань, які абітурієнтам варто починати вирішувати вже зараз, не відкладаючи процес оформлення документів у довгий ящик. З чим це пов'язано?

Престижні вузи світу на цей момент вже дуже активно проводять набір на навчання <http://www.dec-edu.com/programs/high-education> з вересня 2017 (у міру заповнення місць на тій чи іншій програмі вищої освіти). У зв'язку з цим, якщо випускник хоче вчитися в рейтинговому закордонному університеті, йому необхідно подати документи якомога швидше, тому що він може просто не встигнути забронювати місце на потрібній програмі в потрібному навчальному закладі.

Зрозуміло, подавати документи в закордонні навчальні заклади можна самостійно, однак і випускники, і їх батьки повинні знати найдрібніші подробиці про процес вступу, підготовки та навчання за кордоном. Тому краще рішення – довірити такий важливий крок фахівцям.

Освітня компанія DEC education є офіційним представником рейтингових університетів Великобританії, Канади, США, Швейцарії, Нідерландів і готова взяти на себе весь комплекс послуг зі вступу – від аналізу здібностей, вимог і очікувань майбутніх студентів, підбору програми, внз і країни навчання до підготовки всього пакету аплікаційних документів і документів для студентської візи, комунікації з навчальними закладами та супроводу під час навчання.

«Для випускників, які ще не визначилися з майбутньою спеціальністю (а таких в Україні – 78%!), у нашій компанії можна пройти профорієнтаційний тест PPA (personal profile analysis – профільний аналіз особистості), за допомогою якого майбутній студент зможе краще пізнати себе і свої схильності до тієї чи іншої професії, спеціалізації, напряму навчання, — каже Олена Сафронова, керівник відділу вищої та середньої освіти за кордоном компанії DEC education. — На підставі результатів тесту експерти DEC education порекомендують до розгляду набір програм, спеціалізацій, навчальних закладів і країн, а також майбутніх можливих професій», — додає експерт.

Необхідно звернути увагу й на те, що топові університети світу розглядають документи на вступ після їх подачі абітурієнтами від 2 тижнів до 3 місяців, а оформлення студентської візи займає до 3 місяців залежно від країни, в якій випускник планує вчитися.

Також всі престижні вищі навчальні заклади вимагають бездоганних знань англійської мови, і майбутнім студентам потрібно здати IELTS тест, щоб наочно продемонструвати свій рівень англійської. Зрозуміло, якщо випускник не впевнений у своїх знаннях мови, йому необхідно пройти курс з підвищення рівня і здачі IELTS.

Ну і не менш важливий аргумент: факт вступу − це не фінальна стадія. Є ще багато нюансів, про які теж потрібно пам'ятати: знайти відповідне житло, адаптуватися до нового середовища, детально дізнатися програму вузу – завдання не зі швидких, і тягнути час з такими важливими моментами точно не варто.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал

Головне

Геополітика

Сьогодні, 13:46

img
У Парижі пройшла зустріч Зеленського і представників IT-індустрії, говорили про українських розробників — відео
Футбол

Сьогодні, 00:38

img
Два мільйони розбрату. ЗМІ дізналися про розбіжності між клубами щодо ціни на Коноплянку
Країни

Сьогодні, 00:21

img
У МЗС Естонії підтримали продовження антиросійських санкцій

ТОП 3

Події

Вчора, 01:59

img
Стали відомі подробиці вибуху в центрі Києва
15376
Події

Вчора, 17:42

img
В Україну повертаються дощі та грози — карта
12203
Події

Сьогодні, 16:52

img
Україна не буде більше намагатися пройти Керченську протоку, як під час захоплення моряків в листопаді - Хомчак
4504

Новости Одессы

img
«Был полон зал, Кручинина играла!». В Одесской музкомедии воплотили известный сюжет о потерянном сыне (фото)
img
Мошенник пытался нажиться на горе родителей девочки, которую ищут в Одесской области
img
Большегрузный кризис: жители одесского пригорода продолжают блокировать проезд фур к порту, а владельцы "Евротерминала" - брать деньги с водителей