Розгром, переворот, катастрофа. Екс-головний редактор Forbes Україна назвав три варіанти майбутнього Росії

11 коментувати
Володимир Федорін не бачить оптимістичних сценаріїв для РФ
Vladimir Fedorin via Facebook

Володимир Федорін не бачить оптимістичних сценаріїв для РФ

Колишній росіянин Володимир Федорін, засновник Центру вільної економіки імені Кахи Бендукідзе, екс-головний редактор Forbes в Україні і колишній заступник головного редактора Forbes у Росії заявив, що не бачить оптимістичних сценаріїв для РФ

В інтерв'ю НВ він зазначив, що майбутнє Росії може розвиватися за трьома сценаріями, і всі вони песимістичні.

"Рік тому я написав колонку про те, що для Росії досвід української революції мало застосовний. Тому що, на мій погляд, виходів у Росії з того місця, де вона опинилася, лише три. Палацовий переворот, економічна катастрофа, а не криза, і військовий розгром. І зараз залишилося та само", - сказав Федорін.

Він також розповів, що до нього приїжджав редактор російської газети Ведомости Максим Твердолюбов і презентував свою книжку Люди за парканом про ставлення росіян до власності.

"Філософська книжка, написана до всіх подій. Одна із ключових думок: за 25 років багато росіян сильно модернізувалися індивідуально, але, незважаючи на те, що стали дуже модернізованими людьми, вони побудували страшно архаїчне суспільство. Страшно архаїчну державу. В якій немає ніяких можливостей для саморозвитку", - розповів Федорін.

Крім того, Федорін порівняв ситуацію в Україні та Росії.

"Тут (в Україні) ти можеш відчувати, що твої дії на щось впливають. Може бути, недостатньо, але ти тут сам господар свого щастя. А Росія така, абсолютно закостеніла конструкція, незрозуміло, як там перебувати, ніякої власної точки зору", - наголосив Федорін.

Повне інтерв'ю з Володимиром Федоріним читайте в одному з найближчих номерів журналу Новое веремя.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: