Росія з 1 листопада змінює порядок перебування на своїй території громадян України

1 коментувати
Виняток зроблено тільки для громадян з південно-східних областей України

Виняток зроблено тільки для громадян з південно-східних областей України

З 1 листопада поточного року Росія змінює порядок перебування українців на своїй території

Тепер всі громадяни України, які вже перебувають на території РФ понад 90 днів і не мають оформлених дозвільних документів на продовження цього терміну, повинні до 30 листопада 2015 звернутися до підрозділу ФМС РФ. Там вони повинні визначити статус свого перебування в Росії і отримати відповідні дозвільні документи. Про це повідомляють у Міністерстві закордонних справ України.

При цьому виняток зроблено лише для тих громадян, які прибули в РФ з південно-східних областей України, та щодо яких триває застосування пільгового міграційного режиму.

З липня 2014 з 1 серпня 2015 для громадян України діяв тимчасовий пільговий міграційний режим, відповідно до якого дозволялося перебувати на території РФ безвиїзно без отримання відповідних дозвільних документів більше зазначеного вище терміну.

Громадянам України, які порушать нові правила можуть навіть заборонити в'їзд в Росію.

"З 1 грудня 2015 до громадян України, які порушили або будуть порушувати дозволений строк перебування на території РФ (90 днів протягом 180 днів) та не оформили дозвільні документи, будуть застосовуватися заходи адміністративного характеру, в тому числі встановлення заборони в'їзду в Російську Федерацію", - зазначили в українському МЗС.

Тепер всі громадяни України, які вже перебувають на території РФ понад 90 днів і не мають оформлених дозвільних документів на продовження цього терміну, повинні до 30 листопада 2015 звернутися до підрозділу ФМС РФ. Там вони повинні визначити статус свого перебування в Росії і отримати відповідні дозвільні документи. Про це повідомляють у Міністерстві закордонних справ України. При цьому виняток зроблено лише для тих громадян, які прибули в РФ з південно-східних областей України, та щодо яких триває застосування пільгового міграційного режиму. З липня 2014 з 1 серпня 2015 для громадян України діяв тимчасовий пільговий міграційний режим, відповідно до якого дозволялося перебувати на території РФ безвиїзно без отримання відповідних дозвільних документів більше зазначеного вище терміну. Громадянам України, які порушать нові правила можуть навіть заборонити в'їзд в Росію. "З 1 грудня 2015 до громадян України, які порушили або будуть порушувати дозволений строк перебування на території РФ (90 днів протягом 180 днів) та не оформили дозвільні документи, будуть застосовуватися заходи адміністративного характеру, в тому числі встановлення заборони в'їзду в Російську Федерацію", - зазначили в українському МЗС.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: