Росія платить пенсії і зарплати Донбасу - колишній донецький командир

2 коментувати
Колишній донецький командир підтвердив, що РФ фінансує виплату пенсій і зарплат у Донбасі

Колишній донецький командир підтвердив, що РФ фінансує виплату пенсій і зарплат у Донбасі

Колишній донецький командир Олександр Ходаківський розповів, що Росія надає фінансову підтримку контрольованим сепаратистами областях на сході України, допомагаючи ресурсами і виплачуючи жителям Донбасу пенсії і зарплати

Про це він розповів в інтерв'ю REUTERS.

Відповідаючи на питання про те, чи фінансує РФ виплату пенсій і зарплат у Донбасі, Ходаковський сказав: "Так, це основні напрямки. Бюджетна сфера і пенсії, які потрібно закривати в першу чергу".

"Витягнути територію навіть при максимально ефективній роботі оподаткування, витягнути Донецьк і Луганськ без сторонньої допомоги не можна. Цифра допомоги з боку Росії перевершує ті обсяги, які ми збираємо на території", - зазначив Ходаковський

За його словами, РФ доведеться більше витрачати на підтримку економік Донецька і Луганська, оскільки низька збирання податків і відсутність серйозних ринків збуту продукції не дозволяють регіонам наповнювати місцеві бюджети.

"Ресурси і можливості Росії не безмежні. В умовах падіння економічних можливостей територій допомога буде дедалі більш суттєва. Відповідно навантаження на російську економіку буде зростати", - сказав він.

Екс-командир "ДНР" також додав, що Донбас не в змозі сам себе забезпечити. На його думку перспективи поліпшення не має.

"Я не бачу для цієї території іншого шляху, крім як приєднання до Росії... На більшість людей впливає той факт, що вони хочуть якоїсь стабільності, і вони бачать в Росії гаранта цієї стабільності".

Колишній український спецназівець Олександр Ходаковський був главою міністерства держбезпеки "ДНР" в 2014 році, а потім секретарем ради безпеки, однак після публічних перепалок з донецьким лідером Олександром Захарченко позбувся всіх посад.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: