Робота мрії. Які компанії українці вважають найкращими роботодавцями - НВ №27

1 коментувати
Робота мрії. Які компанії українці вважають найкращими роботодавцями - НВ №27

УкрСиббанк, McDonald's, Pfizer, JTI Ukraine, British Council — так виглядає п'ятірка найпривабливіших роботодавців країни з точки зору українських найманих працівників

Де хочуть і навіть мріють працювати українці? У якій фірмі чи структурі вони, за їх переконанням, отримують найкращі умови для особистісного та кар'єрного розвитку? На ці питання вже другий рік поспіль шукає відповіді НВ і знаходить їх за допомогою міжнародної дослідницької компанії Korn Ferry Hay Group.

Відповідь зразка 2016 року: УкрСиббанк, McDonald's, Pfizer, JTI Ukraine, British Council. Саме так виглядає п'ятірка найпривабливіших роботодавців країни з точки зору українських найманих працівників.

Дослідження Korn Ferry Hay Group засноване на опитуванні менеджерів та HR-фахівців з 695 компаній, які працюють на вітчизняному ринку: 78% з них – мультинаціональні, а решта – локальні. Респонденти оцінювали свого роботодавця за низкою критеріїв: робочий клімат, корпоративна культура, умови для розвитку кар'єри, ефективність управління, баланс між роботою та особистим життям, освіта та тренінги, інноваційність, нефінансову винагороду співробітників.

У яких компаніях мріють працювати українці і чому, читайте у спецпроекті у новому номері журналу Новое Время — №27 від 29 липня 2016 року.


Обложка нового номера журнала Новое Время

Обкладинка нового номера журналу Новое ВремяКоментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: