РНБО заявила про підготовку ЗС РФ до агресивних бойових дій проти України

3 коментувати
РФ і бойовики готуються до агресивних бойових дій проти України
Фото: прес-служба президента України

РФ і бойовики готуються до агресивних бойових дій проти України

Глава РНБО України Олександр Турчинов заявив, що збройні сили Російської Федерації і підконтрольні Кремлю бойовики проводять підготовку до агресивних бойових дій проти України

Зокрема, перша в 2016 році раптова комплексна перевірка бойової готовності збройних сил Російської Федерації покликана оцінити рівень готовності керівного складу до управління підлеглими військами в ході їх розгортання.

За інформацією РНБО, зазначена перевірка буде включати відпрацювання приведення військ у вищі ступені бойової готовності та виходу з'єднань і частин в райони оперативного призначення; перекидання військ на великі (до 3 тис. км) відстані залізничним і повітряним шляхом; розосередження авіації на оперативних аеродромах; захист важливих державних і військових об'єктів.

Крім того, на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей проводяться навчання так званих 1-го і 2-го армійських корпусів. Це зайвий раз свідчить, що ці окупаційні підрозділи є невід'ємною складовою російських збройних сил.

Турчинов зазначив, що з 9 лютого корабельні пошукові ударні групи, а також корабельні ударні групи Чорноморського флоту і Каспійської флотилії приступили до виконання завдань по забезпеченню сприятливого оперативного режиму в акваторії Чорного і Каспійського морів.

Корабельні тральні групи зі складу з'єднань мінно-тральних кораблів у взаємодії з морською авіацією відпрацьовують пошук підводних човнів умовного супротивника, а кораблі забезпечення приведені в готовність для ресурсного забезпечення сил на морі.

"Підсумовуючи, можна констатувати, що збройні сили Росії, з 1 і 2 армійськими корпусами і іншими підрозділами окупаційних військ, розгорнутими на тимчасово неконтрольованій території України, проводить активну підготовку до ведення агресивних воєнних дій, що є прямою загрозою для нашої країни", - заявив секретар РНБО.

Раніше повідомлялося, що 8 лютого війська Південного військового округу РФ приведено в повну бойову готовність у рамках раптової перевірки. В ході навчань буде дана оцінка ступеня готовності військ округу до реалізації певних завдань.

В СБУ підозрюють, що в рамах навчань військ РФ біля українського кордону проводиться бойове злагодження з терористичними формуваннями в Донбасі.

НВ


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: