РНБО України схвалила Стратегічний оборонний бюлетень

1 коментувати
РНБО України схвалила Стратегічний оборонний бюлетень

У п'ятницю, 20 травня, Рада національної безпеки і оборони України схвалила оборонний бюлетень і пом'якшила санкції щодо Ірану, йдеться на сайті відомства

"Під час засідання було затверджено Стратегічний оборонний бюлетень, який визначає основні завдання та напрями реформування оборонної сфери України", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що цей документ був підготовлений у тісній співпраці з радниками держав-членів НАТО.

Згідно з ним передбачається розвиток оборонних можливостей України у період до 2020 року, реформування системи управління Збройними силами, у відповідності зі стандартами НАТО і посилення демократичного цивільного контролю в оборонній сфері.

В РНБО підкреслили, що прийняття цього бюлетеня є важливим кроком у напрямі посилення оборонного потенціалу країни та євроатлантичної інтеграції України.

На засіданні було також обговорено ряд питань, пов'язаних з виконанням оборонних завдань і розвитком військово-промислового комплексу України.

Також були розглянуті проблеми, що виникли з фінансуванням державного оборонного замовлення і важливих військових програм у зв'язку з відсутністю законодавчого забезпечення наповнення спеціального фонду державного бюджету.

Крім того, члени РНБО розглянули питання, пов'язані зі спеціальними обмежувальними заходами (санкціями).

"Згідно з рішенням Ради безпеки ООН були пом'якшені персональні, спеціальні, економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) до громадян Ірану", - повідомили в прес-службі Ради.

Нагадаємо, 12 лютого Порошенко підписав указ про затвердження комплексної програми по приведенню сфери української оборони у відповідність зі стандартами НАТО.

Глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявляв, що в найближчі 20-25 років Україна не зможе стати членом Альянсу.

Згідно з останнім соціологічним опитуванням, 43% українців підтримали рішення про членство України в НАТО.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: