Річниця незалежності України: Папа звернувся до Бога за благословенням, а Обама і Олланд запевнили у своїй підтримці

0 коментувати
Папа Франциск побажали Україні миру

Папа Франциск побажали Україні миру

Папа Римський Франциск привітав Україну з нагоди 24-річниці Незалежності і звернув до Бога за благословенням для всього українського народу

"У цій складній ситуації я молюся за Вашу країну, відновлюючи духовну близькість з жертвами і їх сім'ями, а також з усіма, хто страждає. Я підтримую ті зусилля, які допомагають українському народу рухатися вперед в дусі возз'єднання і миру", - заявив понтифік у своєму зверненні.

Привітав українців з цієї нагоди і президент США Барак Обама.

"За останній рік Україна зробила важливі кроки для досягнення мети, яку вона поставила перед собою з моменту здобуття незалежності в 1991 році. Незважаючи на численні виклики, народ України наблизився більш ніж коли-небудь до здійснення свого спільного бачення вільної, демократичної та процвітаючої країни, міцно інтегрованої в серці Європи", – підкреслив він.

Глава Білого дому також запевнив, що США і надалі підтримуватимуть Україну у надзвичайно важливий період її історії.

"Наші дві нації працюють разом, щоб підтримати і захистити право Українського народу вільно вибирати свій шлях вперед. У той час, коли Ви працюєте, щоб провести вирішальні реформи, незважаючи на агресію з боку Росії на сході і окупацію Криму, Сполучені Штати будуть залишатися послідовними у своїй підтримці України", – зазначив Обама.

Не відстав від свого американського колеги і президент Франції Франсуа Олланд.

"В той час, коли наші дві країни налагодили тісне партнерство для врегулювання конфлікту, який розриває схід України, хочу нагадати Вам про відданість Франції, як і всього Європейського Союзу, незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України в межах її кордонів, визнаних міжнародним співтовариством", - заявив він у привітанні.

Новий Час


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: