Ремонтники приступили до заземлення підірваних ЛЕП у Чаплинці

2 коментувати
Лінії електропередач були повторно підірвані вночі 22 листопада
Фото: Ілля Ківа via Facebook

Лінії електропередач були повторно підірвані вночі 22 листопада

За домовленістю з учасниками блокади Криму бригади Південної електроенергетичної системи допущені на місце пошкоджень підірваних опор ліній електропередач в Чаплинці Херсонської області

Як зазначається у повідомленні Укренерго, ремонтники проводять роботи з заземлення обох ліній для гарантування безпеки людей в охоронних зонах ліній. Заземлення ліній планується завершити протягом години.

Окрім того, Укренерго повідомляє, що відключення повітряної лінії 330 кВ Каховська – Островська та лінії 330 кВ Каховська – Джанкой призвело до необхідності додаткового відключення 13-го блоку на корпусі А Придніпровської ТЕС та 1-го блоку Вуглегірської ТЕС, а також розвантаженню за аварійною командою Запорізької АЕС на 350 МВт та Південноукраїнської АЕС на 150 МВт.

"У результаті цих відключень знизилась надійність роботи ПС Каховська, і, відповідно, живлення споживачів Херсонської та Миколаївської областей. Вихід з ладу ще одного елемента ПС 330 кВ Каховська може призвести до її повного погашення та знеструмлення до 40% споживачів вказаних областей", - говориться у заяві.

Раніше НВ повідомляло, що 22 листопада опори ЛЕП в Чаплинці Херсонської області, які ведуть в Крим, були повторно пошкоджені внаслідок підриву. У результаті півострів Крим залишився без світла. Окупаційна влада Криму ввела надзвичайний стан.

Як повідомлялося, вперше опори ліній електропередач у Генічеському та Чаплинському районах Херсонської області пошкодили 20 листопада. Характер пошкоджень свідчить про те, що вони сталися внаслідок обстрілу або застосування вибухових речовин.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: