«Телепортувався»: Кадиров, який стверджував, що «воює під Києвом», виявився у Грозному — відео

15 березня, 15:35
Рамзан Кадиров «захоплює Київ», перебуваючи від нього на відстані 1700 кілометрів (Фото:Скриншот відео Kadyrov95/Telegram)

Рамзан Кадиров «захоплює Київ», перебуваючи від нього на відстані 1700 кілометрів (Фото:Скриншот відео Kadyrov95/Telegram)

Кремлівський ставленик у Чечні Рамзан Кадиров, який ще 14 березня наполягав, що нібито перебуває у зоні бойових дій під Києвом, виявився раптом у Грозному.

Про це свідчить відео, на якому він зустрічає та везе з місцевого аеропорту секретаря Радбезу РФ Миколу Патрушева, який прилетів туди 15 березня.

Раніше російська пропаганда оприлюднила відео, на якому Кадиров сидить у якомусь підвалі та вислуховує звіти своїх бойовиків.

Відео дня

У своєму зверненні до українських захисників він стверджував, що вже на підступах до Києва, який нібито ось-ось буде захоплено.

«На відео ми у Гостомелі. Днями ми були приблизно за 20 км від вас, а зараз ще ближче», — заявляв Кадиров.

Після цього українські військові оголосили на нього справжнє полювання, однак настільки сміливі погрози ватажка чеченських бойовиків розійшлися з реальністю і у підсумку він несподівано сплив за понад 1700 кілометрів від Києва, який так рішуче «брав» у своїх відео.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X