Радіо НВ почне мовлення на окупованих територіях України

18 липня 2018, 14:00

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення видати тимчасові дозволи на мовлення Радіо НВ на окупованих територіях.

Дозвіл на мовлення буде видано на частотах, що охоплюють частину Криму і частину окупованої Донецької області, включно з Донецьком.

1. місто Гірник, Донецької області: 104,7 МГц 5 кВт;

Відео дня

2. селище Чаплинка, Херсонської області: 99,8 МГц 0,25 кВт;

3. село Чонгар, Херсонської області: 104,1 МГц 1 кВт.

У Нацраді заявили, що зараз йде процес підготовки дозвільних документів. Початок мовлення Радіо НВ на відповідних територіях очікується найближчим часом.

За словами головного редактора Радіо НВ Валерія Калниша, початок мовлення на окуповані території - це велика відповідальність.

"Для нас можливість мовлення на окупованих територіях, перш за все, велика відповідальність. Там живуть не просто наші слухачі, там наші люди. І вони, впевнений, хочуть почути чесну інформацію про те, чим насправді живе Україна. Почути не вигадані повідомлення, а справжні новини, відкриту дискусію, а не пропаганду. Звичайно, ми готові до того, що окупаційна влада зробить все для того, щоб нас заглушити. Виходячи на окуповані території Донбасу та Криму ми не збираємося ділити наші програми "для сходу України" та "не для сходу України". Ми постараємося робити програми, які будуть цікаві всім. Ми одна країна. Пора додому", - підкреслив Калниш.

Перша українська загальнонаціональна радіостанція розмовного формату Радіо НВ почала мовлення 12 березня 2018 року. Радіостанція мовить в 40 містах України, покриваючи всі обласні центри країни і найбільші районні. Запуск радіостанції став новим етапом розвитку медіадому, який вже видає щотижневий журнал Новое Время і новинний сайт NV.ua.

Радіо НВ щодня транслює розмовні і авторські програми з 7 до 22, почергово з випусками новин кожні 20 хвилин.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X