Радіо НВ отримало ліцензію на мовлення в 40 містах України

22 лютого 2018, 12:43

У четвер, 22 лютого, Нацрада з питань телебачення та радіомовлення проголосувала за надання ліцензії на мовлення Радіо НВ.

Рішення було ухвалено одностайно - "за" проголосували всі шість присутніх членів Нацради.

Голосуванню передував виступ головного редактора Нового времени Віталія Сича та головного редактора Радіо НВ Валерія Калниша, які розповіли про програмну концепцію нового радіо, гарантували дотримання квот і чистоту, а також прозорість редакційної політики і власника.

Відео дня

З 1 березня Радіо НВ починає технічне мовлення, після якого розпочнеться повноцінний ефір нової радіостанції.

Нагадаємо, що у вересні 2017 року компанія Dragon Capital завершила операцію з придбання ТРК Радіо-Ера, тим самим розширивши свою участь в медіапросторі країни.

Радіостанція мовитиме в 40 містах України 24 години на добу, з них 15 годин - це прямий ефір. Серед ведучих Радіо НВ - Олександр Положинський, Тетяна Даниленко, Дмитро Тузов, Ілона Довгань, Павло Шеремета, Сергій Рахманін, Артем Франков та інші.

"Радіо НВ - станція розмовна. Ми майже всі любимо поговорити. Хтось (зізнаюся, і я серед них) - більше любить послухати. Я дуже сподіваюся, що і першим, і другим буде цікава наша станція. Звісно, у нас будуть новини. Багато новин! Звісно, у нас в ефірі будуть теми, які у всіх на слуху і які ми обговорюємо вдома і на роботі. І ми дуже сильно постараємося зробити це професійно.

Є один момент, який ми постараємося реалізувати. Набридло слухати тих, "хто розбирається у всьому", експертів з усіх питань: чи то політика, будівництво авіадвигунів, приготування борщу або ремонт годинників. Ми постараємося зробити так, щоб ви, коли будете слухати наш ефір, отримували інформацію від компетентних коментаторів. Тих, хто не тільки "я так думаю", але й "я знаю", - йдеться у зверненні головного редактора Радіо НВ Валерія Калниша, опублікованому на сторінці радіо.

За новинами Радіо НВ можна стежити у Facebook.

Радіостанція стала ще одним важливим активом в структурі медіавласності Dragon Capital, яка вже володіє суспільно-політичним журналом Новое Время й однойменним інформаційним інтернет-порталом. З часу свого запуску в 2014 році і журнал, і сайт стали одними з лідерів у своїх сегментах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X