Раді запропонували заборонити займати держпосади в Україні тим, хто має російське громадянство

1 коментувати
Зараз власники паспорта РФ можуть займати високі пости
Фото: e-crimea.info

Зараз власники паспорта РФ можуть займати високі пости

У Верховній Раді зареєстрований проект закону, що передбачає заборону на заняття державних посад громадянам України, які мають також паспорт країни-агресора, повідомив один з авторів законопроекту, народний депутат (БПП) Сергій Алексєєв

"Ми зареєстрували у Верховній Раді законопроект, що передбачає пряму заборону займати важливі державні посади людей, які крім українського паспорта мають ще підданство країни-агресора. Працюючи, наприклад, на посаді судді, міського депутата або прокурора, така людина може завдати значної шкоди національним інтересам України", - сказав Алексєєв, говорячи про законопроект №4113.

За його словами, зараз закони України не визнають правових наслідків подвійного громадянства. Тому особи, у яких, є також громадянство країни-агресора, можуть бути державними службовцями, депутатами всіх рівнів, суддями та працівниками правоохоронних органів, маючи при цьому допуск до конфіденційної інформації та до держтаємниці.

"Саме на захист національних інтересів і спрямована наша законодавча ініціатива, в якій ми чітко визначили перелік посад, заборонених до заняття людям з таким подвійним громадянством. За порушення відповідної вимоги передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі до трьох років", - сказав Алексєєв.

 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: