Рада прокурорів України обрала голову

2 коментувати
Валентин Брянцев став головою Ради прокурорів
Фото: uap.org.ua

Валентин Брянцев став головою Ради прокурорів

Рада прокурорів України 5 травня обрала голову, його заступника та секретаря

Про це повідомляється на сайті Генеральної прокуратури України.

Згідно з повідомленням, головою Ради прокурорів обрано прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури міста Києва Валентина Брянцева.

Заступником голови став прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, прокуратури Харківської області Юрій Ковальов.

Секретарем Ради прокурорів обрано прокурора Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Богдана Чегіля.

"Таким чином, Рада прокурорів України фактично приступила до виконання своїх обов’язків", - зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, 28 квітня Всеукраїнська конференція прокурорів обрала 11 членів Ради прокурорів за прокурорською квотою.

Як зазначається на сайті ГПУ, двох членів ради обрали від Генпрокуратури. Це Н. Бабенко – прокурор відділу Департаменту нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України та В. Гавінський – прокурор відділу з питань підготовки кадрів та аналітичної роботи Департаменту кадрової роботи Генеральної прокуратури України.

Ще чотирьох членів Ради прокурорів обрали від регіональних прокуратур. Серед них обраний головою Ради прокурорів Валентин Брянцев, Р. Васютинська – прокурор відділу управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Запорізької області, Юрій Ковальов, який став заступником голови Ради прокурорів та С. Кріпак – прокурор відділу представництва інтересів громадянина або держави, протидії корупції у воєнній сфері військової прокуратури Західного регіону України.

П'ятьох членів Ради прокурорів обрали від місцевих прокуратур. Це А. Вальчук – прокурор Старовижівського відділу Ковельської місцевої прокуратури Волинської області, В. Заперченко – прокурор Комінтернівської місцевої прокуратури Одеської області, С. Лужецький - прокурор Білоцерківської місцевої прокуратури Київської області, І. П`ятковський – прокурор Чернівецької місцевої прокуратури Чернівецької області та Богдан Чегіль, який став секретарем Ради прокурорів.

Крім того, 28 квітня Всеукраїнська конференція прокурорів обрала п'ятьох членів кваліфікаційно-дисциплінарної комісії (КДК). Ще три обираються від наукових кіл, один - від адвокатури і три - від омбудсмена.

Серед них С. Костенко - прокурор відділу управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Миколаївської області, Ю. Фреїшин - прокурор відділу управління нагляду у кримінальних провадженнях прокуратури Івано-Франківської області, Є. Кравченко - прокурор відділу управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області, А. Мельничук - прокурор відділу Департаменту забезпечення діяльності керівництва Генеральної прокуратури України та О. Палінчак – прокурор прокуратури Закарпатської області з міжнародно-правових доручень. 

Раніше повідомлялося, що голова фракції Блоку Петра Порошенка у Верховній Раді Юрій Луценко повідомив, що через зміни у закон про прокуратуру генпрокурор буде позбавлений будь-якої влади і пообіцяв, що не стане "декоративним генпрокурором".

За його словами, після обрання Дисциплінарно-кваліфікаційна комісія і Рада прокурорів будуть "мати монополію на звільнення і призначення всіх адміністративних посад".


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: