Протести та збройні сутички. Українці розповіли, як будуть діяти при нападі ворожої армії

1 коментувати
Майже 24% українців у разі вторгнення ворожої армії в їхнє місто готові взятися за зброю

Майже 24% українців у разі вторгнення ворожої армії в їхнє місто готові взятися за зброю

28,6% жителів України у випадку іноземної збройної інтервенції в своє місто чи село віддають перевагу участі в акціях громадянської непокори (демонстраціях, протестах, маршах, бойкотах, страйках, громадянської непокори), ще 23,8% готові чинити збройний опір.

Як свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), 11% виїхали б до безпечнішого регіону України, 3,2% - виїхали б за кордон, 13,1% - нічого б не робили, 18,4% - не визначилися зі своєю точкою зору, передає Інтерфакс-Україна.

34,7% опитаних вважають ненасильницьку боротьбу, яку очолюють цивільні особи, більш ефективним методом боротьби зі збройним вторгненням, яке здійснюється іноземним противником, що переважає по силі, 34,4% - вважають більш ефективною збройну боротьбу, 28,5% - не визначилися з відповіддю.

Опитування проведене Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 31 серпня по 13 вересня 2015 р. на замовлення громадської організації "Центр стратегічних досліджень" та Міжнародного центру з ненасильницьких конфліктів (International Center on Nonviolent Conflict). Методом телефонного інтерв'ю з використанням комп'ютерних технологій (CATI) за стохастичною вибіркою із квотним відбором на останньому етапі, репрезентативною для населення України старше 18 років, було опитано 1000 респондентів. Опитування проводилося у всіх регіонах України (крім АР Крим), у тому числі на територіях Донецької і Луганської областей, які тимчасово не контролюються Україною. Загальна похибка дослідження з ймовірністю 0.95 не перевищує 5,4%.

Нагадаємо, українці розійшлися в думках, чи варто далі продовжувати АТО.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: