Протест автомобілістів з єврономерами під Радою: учасники прийняли рішення про завершення акції

7 вересня 2017, 16:31
Учасники акції, які вимагали доступного розмитнення для авто з єврономерами, оголосили про завершення протесту під Радою

Як повідомляє УНІАН , організатори акції повідомили, що представники областей роз'їжджаються по домівках. За словами мітингувальників. це було колективне рішення координаторів областей.

Відео дня


За даними ЗМІ, на площі перед парламентом продовжують перебувати близько 200 осіб.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під Радою другий день поспіль мітингують прихильники легалізації авто на єврономерах.

Вони вимагали змінити законодавство таким чином, щоб уможливити реєстрацію своїх автомобілів в Україні за прийнятною ціною.

Крім того, зараз для громадян України неможлива реєстрація ввезених з-за кордону машин, які не відповідають стандартам Євро-5. Це означає неможливість реєстрації автомобілів старше 2010 року випуску (коли почав діяти цей стандарт) - незалежно від їх технічного стану.

Представник президента в парламенті Ірина Луценко заявила, що максимум за два місяці буде розроблений законопроект, згідно з яким буде заборонено незаконне ввезення в Україну автомобілів із іноземною реєстрацією та номерами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X