Prometheus запускає пілотний проект змішаного навчання у провідних українських ВНЗ

0 коментувати
До пілотного проекту планують підключити до 20 українських ВНЗ
Фото: Pixabay

До пілотного проекту планують підключити до 20 українських ВНЗ

Prometheus запускає пілотний проект змішаного навчання у провідних українських ВНЗ

Про це повідомив один із співзасновників масових онлайн-курсів Іван Примаченко.

За його словами, проект почнуть впроваджувати у чотирьох ВНЗ: КПІ, Українському католицькому університеті, Львівському політехнічному інституті та Львівському національному університеті імені Франка.

"У рамках пілотного проекту замість звичних лекцій і проміжного контролю студенти будуть дивитися відеолекції та виконувати завдання масових безкоштовних онлайн-курсів від кращих викладачів з України та світу, розміщених на нашій платформі. В університетах викладачі зможуть приділити більше часу індивідуальній роботі зі студентами, а також забезпечать надійний фінальний контроль знань", - пояснив Примаченко на своїй сторінці в Facebook.

Серед масових онлайн-курсів, які будуть використовуватися в рамках пілотного проекту, Гарвардський курс основ програмування CS50, курс Стенфордського університету Як створити стартап, а також курси кращих викладачів провідних українських ВНЗ: Алгоритми і структури даних, Філософія для непрофільних факультетів, Підприємництво й Основи Web UI розробки (LITS).

За словами співзасновника Prometheus, формат змішаного навчання передбачає інтеграцію онлайн-курсів провідних викладачів країни і світу в традиційний навчальний процес.

"Ця інноваційна форма навчання дозволяє поєднати найкраще від онлайн і оффлайн освіти: її вважають однією з найбільш важливих освітніх технологій сучасності. Експерименти зі змішаним навчанням кращого політехнічного університету світу MIT продемонстрували зростання навчальних результатів студентів на 35%", - підкреслив він.

Пілотний проект планують завершити в 2017 року. Після цього команда Prometheus ініціює реформу української вищої освіти на базі змішаного навчання.

"Ми очікуємо, що вже до кінця наступного року до розгортання реформи змішаного навчання приєднається 20 українських ВНЗ", - резюмував Примаченко.

Раніше команда Prometheus запустила збір коштів на реалізацію проекту на краудфандинговій платформі Спільнокошт. Планувалося зібрати 400 тис грн.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: