Про мобілізацію, зброю і два сценарії: Турчинов зробив низку заяв щодо Донбасу

8 коментувати
Олександр Турчинов: Відсутність сучасної зброї в Україні розпалює Росію
Фото: Олександр Медведєв / НВ

Олександр Турчинов: Відсутність сучасної зброї в Україні розпалює Росію

У п'ятницю, 5 серпня, на презентації центру Інформування сектору безпеки та оборони в РНБО в Києві секретар Радбезу Олександр Турчинов зробив низку важливих заяв щодо ситуації в Донбасі

Мобілізація буде при загостренні

У разі серйозного загострення на фронті нова мобілізація буде оголошена негайно. В умовах протистояння з Російською Федерацією Україна не може відмовитися від призову. Потреба в підготовлених резервах занадто висока і є критичною для виживання нашої держави.

Відсутність точної летальної зброї та агресія Росії

Ми не маємо військово-технічного співробітництва з нашими партнерами в питаннях поставок сучасної летального зброї. Це питання заблоковане. Ви знаєте тезу: щоб не дратувати Росію. Я переконаний, що саме відсутність сучасної зброї, надточної зброї у нашій армії - це як раз розпалює Росію, тому що вона рахується тільки з силою.Дуже складно забезпечити фактично всю лінійку озброєння. Жодна країна цього не має. Але ми останнім часом дуже сильно просунулися в питанні посилення нашого ракетного потенціалу. Сьогодні ми працюємо в напрямку поліпшення нашої бронетехніки, і є багато інших завдань щодо забезпечення нашої армії сучасною зброєю, яка могла би дати гідну відсіч будь-яким провокаціям з боку Збройних сил Російської Федерації.

Росія використовує окуповані райони Донбасу як полігон

Важливо усвідомити сьогодні, коли ситуація на сході нашої країни істотно загострюється. Росіяни не тільки збільшують кількість обстрілу, але і використовують окремі райони Донецької та Луганської областей як полігон для випробування новітніх видів зброї і сучасні тактичні прийоми.

Два сценарії для Донбасу

Намагаючись підкорити Україну, як у найближчому майбутньому, так і в перспективі, може бути реалізований один із двох сценаріїв.

Найбільш небезпечний - військовий сценарій, а саме повномасштабна військова агресія, яка є найбільш проблемною і небезпечною для самого Кремля, але до здійснення якого РФ готується.

Другий сценарій не менш небезпечний. Це сценарій так званий гібридний, який на сьогодні залишається найбільш вірогідним. Він передбачає продовження бойових дій малої інтенсивності у Донбасі, але не виключає можливості локальних наступальних операцій російських регулярних і нерегулярних підрозділів, а також підривну діяльність в іншій частині країни.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: