Прикордонники випробували модернізований патрульний катер - відео

0 коментувати
Катер устатковано сучасним навігаційним обладнанням
Фото: кадр з відео

Катер устатковано сучасним навігаційним обладнанням

Новий модернізований швидкісний патрульний катер типу УМС-1000, призначений для несення служби на морі, річках та озерах, спустили нещодавно на воду, повідомила прес-служба Держприкордонслужби

"Нині перевірено заявлені характеристики та проводиться його дообладнання. Особливістю цього катера є те, що на ньому встановлені водометні двигуни, які значно підвищують його швидкість", - повідомив начальник управління організації Морської охорони Департаменту охорони державного кордону Владислав Смірнов.

Катер дещо відрізняється від інших човнів цього ж проекту, збудованих для Морської охорони в 2011-2014 роках, і є їх новою модифікацією. На відміну від раніше придбаних плавзасобів, він має інші обводи корпусу, більшу довжину (загалом 12 метрів).

Для швидкості застосовано два сучасних водометних пристрої, що дозволяє розширити район застосування катера на ділянках з меншими глибинами. В якості головних двигунів використано більш потужні суднові дизелі, що дозволяє досягти швидкості до 38 вузлів.

Також катер устатковано сучасним навігаційним обладнанням та засобами зв’язку. Морехідні якості катера забезпечують його рух без обмежень при штормі до трьох балів, автономність по запасах питної води та провізії - до двох діб.

Зараз здійснюються кінцеві налаштування обладнання за результатами ходових випробувань. Процес випробувань та прийому катера триватиме до кінця місяця, після чого його буде прийнято до складу Морської охорони ДПСУ.

НВ


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: